J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World
5 starsJK PlaceJK Place
J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World is a 5-star hotel in Rome, Italy, tracked in the daily hotel price sample.
Kiedy najtaniej zarezerwować J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World?
W 10 244 śledzonych kontrolach cen najtańszym oknem rezerwacji dla J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World było 0–1 dni przed zameldowaniem, z medianą $1,143 za noc. Zaobserwowana mediana ceny za noc to $1,052. Najniższa nocna mediana w nadchodzącym roku to $889, około 23 luty.
| Date | Median | Range |
|---|---|---|
| 27 sie 2026 | $1,117 | $1,020 - $1,214 |
| 28 sie 2026 | $968 | $962 - $973 |
| 29 sie 2026 | $968 | $962 - $973 |
| 30 sie 2026 | $1,008 | $995 - $1,020 |
| 31 sie 2026 | $964 | $955 - $973 |
| 1 wrz 2026 | $1,238 | $1,085 - $1,391 |
| 2 wrz 2026 | $1,080 | $1,075 - $1,085 |
| 3 wrz 2026 | $1,297 | $1,240 - $1,353 |
| 4 wrz 2026 | $1,518 | $1,447 - $1,588 |
| 5 wrz 2026 | $1,518 | $1,447 - $1,588 |
| 6 wrz 2026 | $1,518 | $1,447 - $1,588 |
| 7 wrz 2026 | $1,516 | $1,443 - $1,588 |
| 8 wrz 2026 | $1,518 | $1,447 - $1,588 |
| 9 wrz 2026 | $1,397 | $1,329 - $1,464 |
| 10 wrz 2026 | $1,633 | $1,581 - $1,686 |
| 11 wrz 2026 | $1,114 | $1,112 - $1,115 |
| 12 wrz 2026 | $1,540 | $1,447 - $1,633 |
| 13 wrz 2026 | $1,190 | $1,137 - $1,243 |
| 14 wrz 2026 | $1,008 | $995 - $1,020 |
| 15 wrz 2026 | $998 | $995 - $1,000 |
| 16 wrz 2026 | $1,012 | $1,000 - $1,024 |
| 17 wrz 2026 | $1,172 | $1,171 - $1,173 |
| 18 wrz 2026 | $1,939 | $1,860 - $2,018 |
| 19 wrz 2026 | $1,958 | $1,897 - $2,018 |
| 20 wrz 2026 | $1,403 | $1,342 - $1,465 |
| 21 wrz 2026 | $1,403 | $1,342 - $1,465 |
| 22 wrz 2026 | $1,172 | $1,171 - $1,173 |
| 23 wrz 2026 | $1,171 | $1,170 - $1,173 |
| 24 wrz 2026 | $2,089 | $2,065 - $2,112 |
| 25 wrz 2026 | $1,666 | $1,549 - $1,783 |
| 26 wrz 2026 | $1,712 | $1,630 - $1,794 |
| 27 wrz 2026 | $1,297 | $1,240 - $1,354 |
| 28 wrz 2026 | $1,346 | $1,345 - $1,346 |
| 29 wrz 2026 | $1,297 | $1,240 - $1,354 |
| 30 wrz 2026 | $1,388 | $1,346 - $1,430 |
| 1 paź 2026 | $1,800 | $1,637 - $1,962 |
| 2 paź 2026 | $1,597 | $1,569 - $1,624 |
| 3 paź 2026 | $998 | $995 - $1,000 |
| 4 paź 2026 | $974 | $953 - $994 |
| 5 paź 2026 | $1,295 | $1,240 - $1,349 |
| 6 paź 2026 | $1,370 | $1,345 - $1,396 |
| 7 paź 2026 | $1,295 | $1,240 - $1,349 |
| 8 paź 2026 | $974 | $953 - $995 |
| 9 paź 2026 | $1,295 | $1,240 - $1,349 |
| 10 paź 2026 | $1,351 | $1,345 - $1,358 |
| 11 paź 2026 | $1,617 | $1,549 - $1,686 |
| 12 paź 2026 | $1,315 | $1,284 - $1,346 |
| 13 paź 2026 | $1,295 | $1,240 - $1,349 |
| 14 paź 2026 | $993 | $968 - $1,017 |
| 15 paź 2026 | $973 | $945 - $1,000 |
| 16 paź 2026 | $974 | $953 - $995 |
| 17 paź 2026 | $1,147 | $945 - $1,349 |
| 18 paź 2026 | $1,005 | $997 - $1,013 |
| 19 paź 2026 | $998 | $993 - $1,003 |
| 20 paź 2026 | $974 | $953 - $995 |
| 21 paź 2026 | $998 | $995 - $1,001 |
| 22 paź 2026 | $1,117 | $953 - $1,280 |
| 23 paź 2026 | $968 | $935 - $1,001 |
| 24 paź 2026 | $1,097 | $1,013 - $1,181 |
| 25 paź 2026 | $961 | $946 - $976 |
| 26 paź 2026 | $979 | $972 - $986 |
| 27 paź 2026 | $965 | $954 - $976 |
| 28 paź 2026 | $982 | $970 - $993 |
| 29 paź 2026 | $1,148 | $1,111 - $1,185 |
| 30 paź 2026 | $1,146 | $1,140 - $1,152 |
| 31 paź 2026 | $1,141 | $1,134 - $1,147 |
| 1 lis 2026 | $1,011 | $995 - $1,026 |
| 2 lis 2026 | $996 | $960 - $1,032 |
| 3 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 4 lis 2026 | $969 | $961 - $976 |
| 5 lis 2026 | $969 | $967 - $970 |
| 6 lis 2026 | $968 | $960 - $976 |
| 7 lis 2026 | $968 | $968 - $969 |
| 8 lis 2026 | $965 | $953 - $976 |
| 9 lis 2026 | $977 | $966 - $989 |
| 10 lis 2026 | $967 | $957 - $976 |
| 11 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 12 lis 2026 | $967 | $957 - $976 |
| 13 lis 2026 | $955 | $925 - $986 |
| 14 lis 2026 | $965 | $954 - $976 |
| 15 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 16 lis 2026 | $967 | $957 - $976 |
| 17 lis 2026 | $962 | $953 - $970 |
| 18 lis 2026 | $967 | $960 - $973 |
| 19 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 20 lis 2026 | $966 | $953 - $978 |
| 21 lis 2026 | $954 | $942 - $966 |
| 22 lis 2026 | $969 | $960 - $978 |
| 23 lis 2026 | $1,003 | $995 - $1,010 |
| 24 lis 2026 | $965 | $953 - $976 |
| 25 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 26 lis 2026 | $965 | $953 - $976 |
| 27 lis 2026 | $1,006 | $995 - $1,017 |
| 28 lis 2026 | $989 | $957 - $1,020 |
| 29 lis 2026 | $978 | $970 - $986 |
| 30 lis 2026 | $1,940 | $1,940 - $1,940 |
| 3 gru 2026 | $970 | $970 - $970 |
| 4 gru 2026 | $965 | $953 - $976 |
| 5 gru 2026 | $972 | $970 - $973 |
| 6 gru 2026 | $967 | $960 - $973 |
| 7 gru 2026 | $968 | $966 - $970 |
| 8 gru 2026 | $968 | $960 - $976 |
| 9 gru 2026 | $972 | $970 - $973 |
| 10 gru 2026 | $968 | $935 - $1,001 |
| 11 gru 2026 | $982 | $970 - $994 |
| 12 gru 2026 | $965 | $953 - $976 |
| 13 gru 2026 | $970 | $970 - $970 |
| 14 gru 2026 | $987 | $953 - $1,020 |
| 15 gru 2026 | $962 | $957 - $968 |
| 16 gru 2026 | $969 | $962 - $976 |
| 17 gru 2026 | $970 | $970 - $970 |
| 18 gru 2026 | $978 | $976 - $979 |
| 19 gru 2026 | $972 | $970 - $973 |
| 20 gru 2026 | $979 | $976 - $982 |
| 21 gru 2026 | $997 | $977 - $1,017 |
| 22 gru 2026 | $1,027 | $982 - $1,072 |
| 23 gru 2026 | $1,031 | $1,026 - $1,036 |
| 24 gru 2026 | $1,036 | $1,029 - $1,042 |
| 25 gru 2026 | $1,028 | $1,028 - $1,028 |
| 26 gru 2026 | $992 | $982 - $1,001 |
| 27 gru 2026 | $1,180 | $1,168 - $1,192 |
| 28 gru 2026 | $1,175 | $1,173 - $1,177 |
| 29 gru 2026 | $1,180 | $1,168 - $1,192 |
| 30 gru 2026 | $1,187 | $1,177 - $1,196 |
| 31 gru 2026 | $1,364 | $1,361 - $1,367 |
| 1 sty 2027 | $1,371 | $1,370 - $1,373 |
| 2 sty 2027 | $1,280 | $1,193 - $1,367 |
| 3 sty 2027 | $1,156 | $1,153 - $1,159 |
| 4 sty 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 5 sty 2027 | $958 | $934 - $982 |
| 6 sty 2027 | $952 | $928 - $976 |
| 7 sty 2027 | $980 | $934 - $1,026 |
| 8 sty 2027 | $979 | $976 - $981 |
| 9 sty 2027 | $956 | $934 - $977 |
| 10 sty 2027 | $936 | $913 - $959 |
| 11 sty 2027 | $921 | $918 - $925 |
| 12 sty 2027 | $936 | $913 - $959 |
| 13 sty 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 14 sty 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 15 sty 2027 | $919 | $917 - $920 |
| 16 sty 2027 | $912 | $909 - $915 |
| 17 sty 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 18 sty 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 19 sty 2027 | $920 | $919 - $922 |
| 20 sty 2027 | $905 | $897 - $912 |
| 21 sty 2027 | $982 | $982 - $983 |
| 22 sty 2027 | $976 | $975 - $976 |
| 23 sty 2027 | $920 | $918 - $921 |
| 24 sty 2027 | $913 | $912 - $915 |
| 25 sty 2027 | $921 | $920 - $921 |
| 26 sty 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 27 sty 2027 | $921 | $920 - $921 |
| 28 sty 2027 | $917 | $915 - $920 |
| 29 sty 2027 | $926 | $918 - $934 |
| 30 sty 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 31 sty 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 1 lut 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 2 lut 2027 | $920 | $918 - $922 |
| 3 lut 2027 | $934 | $915 - $953 |
| 4 lut 2027 | $916 | $912 - $920 |
| 5 lut 2027 | $914 | $914 - $915 |
| 6 lut 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 7 lut 2027 | $917 | $912 - $922 |
| 8 lut 2027 | $921 | $920 - $921 |
| 9 lut 2027 | $914 | $913 - $915 |
| 10 lut 2027 | $921 | $920 - $921 |
| 11 lut 2027 | $913 | $912 - $915 |
| 12 lut 2027 | $1,034 | $1,032 - $1,036 |
| 13 lut 2027 | $1,004 | $978 - $1,029 |
| 14 lut 2027 | $1,034 | $1,032 - $1,036 |
| 15 lut 2027 | $910 | $908 - $913 |
| 16 lut 2027 | $922 | $918 - $926 |
| 17 lut 2027 | $934 | $915 - $953 |
| 18 lut 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 19 lut 2027 | $915 | $915 - $915 |
| 20 lut 2027 | $940 | $918 - $962 |
| 21 lut 2027 | $916 | $914 - $918 |
| 22 lut 2027 | $919 | $918 - $920 |
| 23 lut 2027 | $889 | $889 - $889 |
| 24 lut 2027 | $913 | $913 - $913 |
| 25 lut 2027 | $921 | $916 - $926 |
| 26 lut 2027 | $922 | $922 - $922 |
| 27 lut 2027 | $913 | $913 - $913 |
| 28 lut 2027 | $921 | $921 - $921 |
| 1 mar 2027 | $922 | $922 - $922 |
| 2 mar 2027 | $913 | $913 - $914 |
| 3 mar 2027 | $934 | $934 - $934 |
| 4 mar 2027 | $922 | $922 - $923 |
| 5 mar 2027 | $1,002 | $978 - $1,025 |
| 6 mar 2027 | $1,020 | $982 - $1,059 |
| 7 mar 2027 | $986 | $986 - $986 |
| 8 mar 2027 | $978 | $978 - $978 |
| 9 mar 2027 | $990 | $982 - $998 |
| 10 mar 2027 | $995 | $986 - $1,005 |
| 11 mar 2027 | $1,027 | $1,027 - $1,027 |
| 12 mar 2027 | $1,009 | $985 - $1,033 |
| 13 mar 2027 | $986 | $986 - $986 |
| 14 mar 2027 | $978 | $978 - $978 |
| 15 mar 2027 | $1,098 | $1,096 - $1,100 |
| 16 mar 2027 | $1,084 | $1,084 - $1,084 |
| 17 mar 2027 | $1,073 | $1,070 - $1,076 |
| 18 mar 2027 | $1,090 | $1,088 - $1,091 |
| 19 mar 2027 | $1,086 | $1,084 - $1,087 |
| 20 mar 2027 | $1,084 | $1,084 - $1,084 |
| 21 mar 2027 | $1,075 | $1,075 - $1,075 |
| 22 mar 2027 | $1,093 | $1,092 - $1,094 |
| 23 mar 2027 | $1,078 | $1,076 - $1,080 |
| 24 mar 2027 | $1,085 | $1,075 - $1,095 |
| 25 mar 2027 | $1,084 | $1,080 - $1,087 |
| 26 mar 2027 | $1,076 | $1,076 - $1,076 |
| 27 mar 2027 | $1,100 | $1,087 - $1,114 |
| 28 mar 2027 | $1,080 | $1,080 - $1,080 |
| 29 mar 2027 | $1,133 | $1,133 - $1,133 |
| 30 mar 2027 | $1,075 | $1,075 - $1,075 |
| 31 mar 2027 | $1,082 | $1,080 - $1,083 |
| 1 kwi 2027 | $1,179 | $1,166 - $1,193 |
| 2 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 3 kwi 2027 | $1,177 | $1,177 - $1,177 |
| 4 kwi 2027 | $1,181 | $1,168 - $1,193 |
| 5 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 6 kwi 2027 | $1,324 | $1,324 - $1,324 |
| 7 kwi 2027 | $1,229 | $1,221 - $1,237 |
| 8 kwi 2027 | $1,280 | $1,241 - $1,319 |
| 9 kwi 2027 | $1,227 | $1,227 - $1,227 |
| 10 kwi 2027 | $1,193 | $1,193 - $1,193 |
| 11 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 12 kwi 2027 | $1,179 | $1,177 - $1,181 |
| 13 kwi 2027 | $1,193 | $1,193 - $1,193 |
| 14 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,173 |
| 15 kwi 2027 | $1,227 | $1,227 - $1,227 |
| 16 kwi 2027 | $1,193 | $1,193 - $1,193 |
| 17 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 18 kwi 2027 | $1,177 | $1,177 - $1,177 |
| 19 kwi 2027 | $1,181 | $1,168 - $1,193 |
| 20 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 21 kwi 2027 | $1,177 | $1,177 - $1,177 |
| 22 kwi 2027 | $1,181 | $1,168 - $1,193 |
| 23 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 24 kwi 2027 | $1,179 | $1,177 - $1,181 |
| 25 kwi 2027 | $1,180 | $1,167 - $1,193 |
| 26 kwi 2027 | $1,172 | $1,172 - $1,172 |
| 27 kwi 2027 | $1,177 | $1,177 - $1,177 |
| 28 kwi 2027 | $1,193 | $1,193 - $1,193 |
| 29 kwi 2027 | $1,165 | $1,158 - $1,172 |
| 30 kwi 2027 | $1,191 | $1,177 - $1,204 |
| 1 maj 2027 | $1,298 | $1,285 - $1,312 |
| 2 maj 2027 | $1,288 | $1,288 - $1,289 |
| 3 maj 2027 | $1,295 | $1,294 - $1,297 |
| 4 maj 2027 | $1,297 | $1,281 - $1,312 |
| 5 maj 2027 | $1,289 | $1,289 - $1,289 |
| 6 maj 2027 | $1,257 | $1,218 - $1,297 |
| 7 maj 2027 | $1,392 | $1,392 - $1,392 |
| 8 maj 2027 | $1,368 | $1,368 - $1,368 |
| 9 maj 2027 | $1,294 | $1,294 - $1,294 |
| 10 maj 2027 | $1,234 | $1,234 - $1,234 |
| 11 maj 2027 | $1,378 | $1,368 - $1,389 |
| 12 maj 2027 | $1,440 | $1,397 - $1,483 |
| 13 maj 2027 | $1,312 | $1,312 - $1,312 |
| 14 maj 2027 | $1,289 | $1,289 - $1,289 |
| 15 maj 2027 | $1,257 | $1,218 - $1,297 |
| 16 maj 2027 | $1,312 | $1,312 - $1,312 |
| 17 maj 2027 | $1,289 | $1,289 - $1,289 |
| 18 maj 2027 | $1,295 | $1,294 - $1,295 |
| 19 maj 2027 | $1,297 | $1,281 - $1,312 |
| 20 maj 2027 | $1,288 | $1,288 - $1,289 |
| 21 maj 2027 | $1,295 | $1,294 - $1,297 |
| 22 maj 2027 | $1,312 | $1,312 - $1,312 |
| 23 maj 2027 | $1,289 | $1,289 - $1,289 |
| 24 maj 2027 | $1,295 | $1,294 - $1,297 |
| 25 maj 2027 | $1,312 | $1,312 - $1,312 |
| 26 maj 2027 | $1,289 | $1,289 - $1,289 |
Observed sample summaries are historical price observations, not guaranteed availability.
0–1 days in advance
Across observed booking windows, median prices range from $1,143 to $1,219. The spread is modest, so treat this as a directional signal rather than a strict rule.
Booking window medians
10,244 price checks - high confidenceCompared with Rome
Its observed median is 49% above the Rome city median.
See the Rome timing chartCzęste pytania
Ile kosztuje J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World za noc?
Zaobserwowane nocne mediany dla J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World oscylują wokół $1,052: od $889 w najtańszych terminach do $2,089 w szczycie.
Czy J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World jest tańszy last minute, czy z wyprzedzeniem?
Brak wyraźnego zwycięzcy: mediana $1,156 w oknie 61–90 dni i mediana $1,143 w oknie 0–1 dni różnią się o mniej niż 5%.
Czy J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World jest tańszy w dni powszednie niż w weekend?
Dzień tygodnia prawie nie zmienia ceny: mediana $1,157 (niedziela–czwartek) i $1,159 (piątek–sobota) różnią się o mniej niż 5%. Najtańszym dniem zameldowania był poniedziałek.
Kiedy w roku pobyt w J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World jest najtańszy?
W nadchodzącym roku najtaniej wygląda luty z nocnymi medianami około $919, a najdrożej wrzesień — około $1,393.
Kiedy J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World jest najdroższy?
Najwyższa zaobserwowana nocna mediana w nadchodzącym roku to $2,089, około 24 wrzesień. W ujęciu okien rezerwacji ceny osiągają szczyt z medianą $1,219 przy rezerwacji 31–60 dni przed zameldowaniem.
Jak J.K. Place Roma - the Leading Hotels of the World wypada na tle cen hoteli w Rome?
Jego zaobserwowana mediana $1,052 jest 49% powyżej mediany miasta Rome wynoszącej $705.
Rome
Via di Monte d'Oro, 30




