Casa de Las Artes, member of Meliá Collection
4 starsMeliáMeliá Collection
Casa de Las Artes, member of Meliá Collection is a 4-star hotel in Madrid, Spain, tracked in the daily hotel price sample.
Kiedy najtaniej zarezerwować Casa de Las Artes, member of Meliá Collection?
W 35 481 śledzonych kontrolach cen najtańszym oknem rezerwacji dla Casa de Las Artes, member of Meliá Collection było 90+ dni przed zameldowaniem, z medianą $337 za noc. Zaobserwowana mediana ceny za noc to $403. Najniższa nocna mediana w nadchodzącym roku to $242, około 2 sierpień.
| Date | Median | Range |
|---|---|---|
| 27 sie 2026 | $348 | $347 - $348 |
| 28 sie 2026 | $480 | $471 - $489 |
| 29 sie 2026 | $456 | $455 - $457 |
| 30 sie 2026 | $269 | $268 - $269 |
| 31 sie 2026 | $298 | $292 - $303 |
| 1 wrz 2026 | $286 | $273 - $298 |
| 2 wrz 2026 | $271 | $268 - $273 |
| 3 wrz 2026 | $279 | $276 - $282 |
| 4 wrz 2026 | $359 | $355 - $362 |
| 5 wrz 2026 | $368 | $363 - $372 |
| 6 wrz 2026 | $315 | $307 - $323 |
| 7 wrz 2026 | $369 | $352 - $385 |
| 8 wrz 2026 | $360 | $352 - $368 |
| 9 wrz 2026 | $404 | $386 - $421 |
| 10 wrz 2026 | $1,256 | $1,245 - $1,267 |
| 11 wrz 2026 | $1,092 | $1,067 - $1,117 |
| 12 wrz 2026 | $927 | $917 - $937 |
| 13 wrz 2026 | $722 | $720 - $723 |
| 14 wrz 2026 | $376 | $370 - $381 |
| 15 wrz 2026 | $507 | $499 - $514 |
| 16 wrz 2026 | $546 | $538 - $554 |
| 17 wrz 2026 | $505 | $499 - $510 |
| 18 wrz 2026 | $782 | $774 - $790 |
| 19 wrz 2026 | $643 | $636 - $649 |
| 20 wrz 2026 | $426 | $419 - $432 |
| 21 wrz 2026 | $416 | $412 - $420 |
| 22 wrz 2026 | $434 | $429 - $438 |
| 23 wrz 2026 | $471 | $466 - $476 |
| 24 wrz 2026 | $483 | $478 - $488 |
| 25 wrz 2026 | $596 | $586 - $605 |
| 26 wrz 2026 | $544 | $538 - $549 |
| 27 wrz 2026 | $449 | $444 - $453 |
| 28 wrz 2026 | $488 | $483 - $493 |
| 29 wrz 2026 | $499 | $494 - $504 |
| 30 wrz 2026 | $511 | $505 - $516 |
| 1 paź 2026 | $533 | $527 - $538 |
| 2 paź 2026 | $544 | $538 - $549 |
| 3 paź 2026 | $539 | $537 - $540 |
| 4 paź 2026 | $461 | $456 - $466 |
| 5 paź 2026 | $669 | $662 - $676 |
| 6 paź 2026 | $761 | $752 - $769 |
| 7 paź 2026 | $727 | $719 - $734 |
| 8 paź 2026 | $684 | $677 - $691 |
| 9 paź 2026 | $563 | $554 - $571 |
| 10 paź 2026 | $560 | $554 - $566 |
| 11 paź 2026 | $489 | $488 - $490 |
| 12 paź 2026 | $451 | $446 - $455 |
| 13 paź 2026 | $467 | $462 - $471 |
| 14 paź 2026 | $494 | $489 - $499 |
| 15 paź 2026 | $494 | $488 - $499 |
| 16 paź 2026 | $527 | $521 - $533 |
| 17 paź 2026 | $522 | $521 - $523 |
| 18 paź 2026 | $472 | $467 - $477 |
| 19 paź 2026 | $434 | $429 - $438 |
| 20 paź 2026 | $428 | $423 - $433 |
| 21 paź 2026 | $499 | $494 - $504 |
| 22 paź 2026 | $795 | $775 - $814 |
| 23 paź 2026 | $1,036 | $1,035 - $1,037 |
| 24 paź 2026 | $1,007 | $996 - $1,018 |
| 25 paź 2026 | $993 | $991 - $995 |
| 26 paź 2026 | $788 | $780 - $796 |
| 27 paź 2026 | $518 | $513 - $523 |
| 28 paź 2026 | $472 | $467 - $477 |
| 29 paź 2026 | $428 | $423 - $432 |
| 30 paź 2026 | $428 | $423 - $433 |
| 31 paź 2026 | $428 | $423 - $432 |
| 1 lis 2026 | $335 | $331 - $338 |
| 2 lis 2026 | $351 | $347 - $354 |
| 3 lis 2026 | $379 | $374 - $383 |
| 4 lis 2026 | $378 | $374 - $382 |
| 5 lis 2026 | $434 | $429 - $439 |
| 6 lis 2026 | $617 | $602 - $632 |
| 7 lis 2026 | $610 | $603 - $616 |
| 8 lis 2026 | $484 | $472 - $495 |
| 9 lis 2026 | $398 | $388 - $407 |
| 10 lis 2026 | $375 | $374 - $376 |
| 11 lis 2026 | $366 | $357 - $374 |
| 12 lis 2026 | $385 | $374 - $396 |
| 13 lis 2026 | $409 | $399 - $419 |
| 14 lis 2026 | $429 | $418 - $439 |
| 15 lis 2026 | $346 | $338 - $353 |
| 16 lis 2026 | $362 | $353 - $370 |
| 17 lis 2026 | $350 | $342 - $358 |
| 18 lis 2026 | $368 | $358 - $377 |
| 19 lis 2026 | $398 | $388 - $407 |
| 20 lis 2026 | $420 | $412 - $428 |
| 21 lis 2026 | $403 | $393 - $413 |
| 22 lis 2026 | $385 | $374 - $396 |
| 23 lis 2026 | $387 | $377 - $397 |
| 24 lis 2026 | $397 | $396 - $398 |
| 25 lis 2026 | $387 | $377 - $397 |
| 26 lis 2026 | $414 | $406 - $422 |
| 27 lis 2026 | $403 | $393 - $413 |
| 28 lis 2026 | $423 | $412 - $433 |
| 29 lis 2026 | $366 | $357 - $375 |
| 30 lis 2026 | $408 | $396 - $419 |
| 1 gru 2026 | $340 | $332 - $348 |
| 2 gru 2026 | $356 | $347 - $364 |
| 3 gru 2026 | $323 | $319 - $326 |
| 4 gru 2026 | $402 | $390 - $413 |
| 5 gru 2026 | $417 | $403 - $430 |
| 6 gru 2026 | $380 | $369 - $390 |
| 7 gru 2026 | $387 | $382 - $391 |
| 8 gru 2026 | $315 | $293 - $337 |
| 9 gru 2026 | $307 | $304 - $310 |
| 10 gru 2026 | $316 | $310 - $321 |
| 11 gru 2026 | $311 | $307 - $315 |
| 12 gru 2026 | $365 | $358 - $371 |
| 13 gru 2026 | $285 | $281 - $288 |
| 14 gru 2026 | $296 | $288 - $304 |
| 15 gru 2026 | $291 | $288 - $294 |
| 16 gru 2026 | $303 | $294 - $312 |
| 17 gru 2026 | $291 | $288 - $294 |
| 18 gru 2026 | $318 | $315 - $320 |
| 19 gru 2026 | $322 | $319 - $325 |
| 20 gru 2026 | $284 | $282 - $285 |
| 21 gru 2026 | $296 | $293 - $299 |
| 22 gru 2026 | $307 | $300 - $313 |
| 23 gru 2026 | $322 | $310 - $334 |
| 24 gru 2026 | $382 | $380 - $384 |
| 25 gru 2026 | $523 | $512 - $534 |
| 26 gru 2026 | $574 | $571 - $577 |
| 27 gru 2026 | $482 | $475 - $489 |
| 28 gru 2026 | $491 | $488 - $493 |
| 29 gru 2026 | $768 | $759 - $776 |
| 30 gru 2026 | $809 | $805 - $813 |
| 31 gru 2026 | $668 | $641 - $694 |
| 1 sty 2027 | $412 | $410 - $414 |
| 2 sty 2027 | $405 | $391 - $419 |
| 3 sty 2027 | $351 | $347 - $354 |
| 4 sty 2027 | $279 | $275 - $282 |
| 5 sty 2027 | $300 | $298 - $301 |
| 6 sty 2027 | $302 | $298 - $305 |
| 7 sty 2027 | $306 | $304 - $307 |
| 8 sty 2027 | $327 | $315 - $338 |
| 9 sty 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 10 sty 2027 | $292 | $282 - $302 |
| 11 sty 2027 | $296 | $294 - $297 |
| 12 sty 2027 | $305 | $294 - $316 |
| 13 sty 2027 | $296 | $294 - $297 |
| 14 sty 2027 | $301 | $294 - $307 |
| 15 sty 2027 | $317 | $315 - $318 |
| 16 sty 2027 | $339 | $331 - $346 |
| 17 sty 2027 | $263 | $261 - $264 |
| 18 sty 2027 | $397 | $380 - $413 |
| 19 sty 2027 | $527 | $524 - $530 |
| 20 sty 2027 | $559 | $549 - $569 |
| 21 sty 2027 | $525 | $520 - $530 |
| 22 sty 2027 | $476 | $467 - $485 |
| 23 sty 2027 | $445 | $443 - $447 |
| 24 sty 2027 | $328 | $321 - $334 |
| 25 sty 2027 | $327 | $325 - $328 |
| 26 sty 2027 | $332 | $326 - $338 |
| 27 sty 2027 | $327 | $325 - $328 |
| 28 sty 2027 | $331 | $323 - $338 |
| 29 sty 2027 | $333 | $331 - $334 |
| 30 sty 2027 | $332 | $325 - $338 |
| 31 sty 2027 | $284 | $282 - $285 |
| 1 lut 2027 | $328 | $321 - $335 |
| 2 lut 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 3 lut 2027 | $328 | $321 - $334 |
| 4 lut 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 5 lut 2027 | $344 | $337 - $351 |
| 6 lut 2027 | $339 | $337 - $340 |
| 7 lut 2027 | $328 | $321 - $334 |
| 8 lut 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 9 lut 2027 | $328 | $321 - $334 |
| 10 lut 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 11 lut 2027 | $350 | $342 - $357 |
| 12 lut 2027 | $343 | $341 - $345 |
| 13 lut 2027 | $333 | $326 - $340 |
| 14 lut 2027 | $306 | $304 - $307 |
| 15 lut 2027 | $311 | $305 - $316 |
| 16 lut 2027 | $306 | $304 - $307 |
| 17 lut 2027 | $311 | $305 - $317 |
| 18 lut 2027 | $322 | $320 - $324 |
| 19 lut 2027 | $338 | $329 - $346 |
| 20 lut 2027 | $342 | $339 - $345 |
| 21 lut 2027 | $308 | $304 - $311 |
| 22 lut 2027 | $306 | $304 - $307 |
| 23 lut 2027 | $298 | $287 - $308 |
| 24 lut 2027 | $310 | $297 - $322 |
| 25 lut 2027 | $305 | $292 - $318 |
| 26 lut 2027 | $332 | $322 - $342 |
| 27 lut 2027 | $347 | $333 - $361 |
| 28 lut 2027 | $297 | $287 - $307 |
| 1 mar 2027 | $276 | $266 - $286 |
| 2 mar 2027 | $284 | $272 - $295 |
| 3 mar 2027 | $298 | $295 - $301 |
| 4 mar 2027 | $305 | $301 - $308 |
| 5 mar 2027 | $329 | $325 - $333 |
| 6 mar 2027 | $334 | $322 - $345 |
| 7 mar 2027 | $296 | $289 - $303 |
| 8 mar 2027 | $291 | $276 - $305 |
| 9 mar 2027 | $305 | $291 - $318 |
| 10 mar 2027 | $317 | $304 - $330 |
| 11 mar 2027 | $325 | $317 - $333 |
| 12 mar 2027 | $329 | $318 - $340 |
| 13 mar 2027 | $356 | $343 - $369 |
| 14 mar 2027 | $294 | $282 - $305 |
| 15 mar 2027 | $338 | $324 - $351 |
| 16 mar 2027 | $324 | $285 - $363 |
| 17 mar 2027 | $330 | $326 - $333 |
| 18 mar 2027 | $326 | $325 - $327 |
| 19 mar 2027 | $338 | $323 - $352 |
| 20 mar 2027 | $360 | $354 - $366 |
| 21 mar 2027 | $286 | $277 - $295 |
| 22 mar 2027 | $328 | $325 - $330 |
| 23 mar 2027 | $317 | $301 - $333 |
| 24 mar 2027 | $347 | $344 - $349 |
| 28 mar 2027 | $318 | $308 - $328 |
| 29 mar 2027 | $317 | $301 - $333 |
| 30 mar 2027 | $331 | $322 - $339 |
| 31 mar 2027 | $339 | $337 - $340 |
| 1 kwi 2027 | $498 | $489 - $506 |
| 2 kwi 2027 | $526 | $521 - $530 |
| 3 kwi 2027 | $516 | $499 - $532 |
| 4 kwi 2027 | $483 | $460 - $506 |
| 5 kwi 2027 | $485 | $472 - $497 |
| 6 kwi 2027 | $484 | $468 - $499 |
| 7 kwi 2027 | $486 | $466 - $506 |
| 8 kwi 2027 | $408 | $318 - $497 |
| 9 kwi 2027 | $449 | $366 - $532 |
| 10 kwi 2027 | $519 | $498 - $539 |
| 11 kwi 2027 | $496 | $494 - $497 |
| 12 kwi 2027 | $497 | $494 - $499 |
| 13 kwi 2027 | $498 | $490 - $506 |
| 14 kwi 2027 | $442 | $386 - $497 |
| 15 kwi 2027 | $480 | $460 - $499 |
| 16 kwi 2027 | $521 | $503 - $539 |
| 17 kwi 2027 | $515 | $499 - $530 |
| 18 kwi 2027 | $497 | $494 - $499 |
| 19 kwi 2027 | $487 | $467 - $506 |
| 20 kwi 2027 | $438 | $379 - $497 |
| 21 kwi 2027 | $497 | $494 - $499 |
| 22 kwi 2027 | $497 | $488 - $506 |
| 23 kwi 2027 | $546 | $541 - $551 |
| 24 kwi 2027 | $516 | $515 - $517 |
| 25 kwi 2027 | $530 | $520 - $539 |
| 26 kwi 2027 | $529 | $527 - $530 |
| 27 kwi 2027 | $497 | $496 - $497 |
| 28 kwi 2027 | $518 | $497 - $539 |
| 29 kwi 2027 | $514 | $497 - $530 |
| 30 kwi 2027 | $517 | $515 - $518 |
| 1 maj 2027 | $539 | $517 - $561 |
| 2 maj 2027 | $515 | $499 - $530 |
| 3 maj 2027 | $463 | $429 - $496 |
| 4 maj 2027 | $518 | $496 - $539 |
| 5 maj 2027 | $495 | $459 - $530 |
| 6 maj 2027 | $527 | $526 - $528 |
| 7 maj 2027 | $572 | $549 - $594 |
| 8 maj 2027 | $628 | $584 - $671 |
| 9 maj 2027 | $512 | $496 - $527 |
| 10 maj 2027 | $534 | $528 - $539 |
| 11 maj 2027 | $478 | $425 - $530 |
| 12 maj 2027 | $454 | $412 - $496 |
| 13 maj 2027 | $534 | $528 - $539 |
| 14 maj 2027 | $547 | $542 - $551 |
| 15 maj 2027 | $517 | $515 - $518 |
| 16 maj 2027 | $534 | $528 - $539 |
| 17 maj 2027 | $515 | $499 - $530 |
| 18 maj 2027 | $498 | $496 - $499 |
| 19 maj 2027 | $534 | $528 - $539 |
| 20 maj 2027 | $534 | $516 - $551 |
| 21 maj 2027 | $543 | $526 - $559 |
| 22 maj 2027 | $565 | $559 - $571 |
| 23 maj 2027 | $529 | $527 - $530 |
| 24 maj 2027 | $510 | $488 - $532 |
| 25 maj 2027 | $499 | $458 - $539 |
| 26 maj 2027 | $515 | $499 - $530 |
Observed sample summaries are historical price observations, not guaranteed availability.
90+ days in advance
Across observed booking windows, median prices range from $337 to $371. The spread is modest, so treat this as a directional signal rather than a strict rule.
Booking window medians
35,481 price checks - high confidenceBest check-in day
11% spreadCompared with Madrid
Its observed median is 29% below the Madrid city median.
See the Madrid timing chartCzęste pytania
Ile kosztuje Casa de Las Artes, member of Meliá Collection za noc?
Zaobserwowane nocne mediany dla Casa de Las Artes, member of Meliá Collection oscylują wokół $403: od $242 w najtańszych terminach do $1,256 w szczycie.
Czy Casa de Las Artes, member of Meliá Collection jest tańszy last minute, czy z wyprzedzeniem?
Brak wyraźnego zwycięzcy: mediana $337 w oknie 90+ dni i mediana $343 w oknie 0–1 dni różnią się o mniej niż 5%.
Czy Casa de Las Artes, member of Meliá Collection jest tańszy w dni powszednie niż w weekend?
Tak: przy zameldowaniu od niedzieli do czwartku mediana wynosi $338 za noc, wobec $365 za noce piątkowe i sobotnie. Najtańszym dniem zameldowania był niedziela.
Kiedy w roku pobyt w Casa de Las Artes, member of Meliá Collection jest najtańszy?
W nadchodzącym roku najtaniej wygląda sierpień z nocnymi medianami około $250, a najdrożej czerwiec — około $548.
Kiedy Casa de Las Artes, member of Meliá Collection jest najdroższy?
Najwyższa zaobserwowana nocna mediana w nadchodzącym roku to $1,256, około 10 wrzesień. W ujęciu okien rezerwacji ceny osiągają szczyt z medianą $371 przy rezerwacji 15–30 dni przed zameldowaniem.
Jak Casa de Las Artes, member of Meliá Collection wypada na tle cen hoteli w Madrid?
Jego zaobserwowana mediana $403 jest 29% poniżej mediany miasta Madrid wynoszącej $570.
Madrid
Madrid, Calle Atocha, 83




