Sofitel Dubai the Obelisk
5 starsAccorSofitel
Sofitel Dubai the Obelisk is a 5-star hotel in Dubai, United Arab Emirates, tracked in the daily hotel price sample.
Kiedy najtaniej zarezerwować Sofitel Dubai the Obelisk?
W 39 222 śledzonych kontrolach cen najtańszym oknem rezerwacji dla Sofitel Dubai the Obelisk było 0–1 dni przed zameldowaniem, z medianą $206 za noc. Zaobserwowana mediana ceny za noc to $168. Najniższa nocna mediana w nadchodzącym roku to $101, około 28 sierpień.
| Date | Median | Range |
|---|---|---|
| 27 sie 2026 | $102 | $101 - $112 |
| 28 sie 2026 | $101 | $101 - $113 |
| 29 sie 2026 | $102 | $101 - $110 |
| 30 sie 2026 | $102 | $101 - $113 |
| 31 sie 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 1 wrz 2026 | $102 | $101 - $110 |
| 2 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 3 wrz 2026 | $102 | $101 - $110 |
| 4 wrz 2026 | $102 | $101 - $110 |
| 5 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 6 wrz 2026 | $110 | $101 - $138 |
| 7 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 8 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 9 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 10 wrz 2026 | $109 | $101 - $142 |
| 11 wrz 2026 | $102 | $101 - $110 |
| 12 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 13 wrz 2026 | $102 | $101 - $123 |
| 14 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 15 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 16 wrz 2026 | $102 | $101 - $123 |
| 17 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 18 wrz 2026 | $102 | $101 - $123 |
| 19 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 20 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 21 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 22 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 23 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 24 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 25 wrz 2026 | $102 | $101 - $114 |
| 26 wrz 2026 | $101 | $101 - $113 |
| 27 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 28 wrz 2026 | $101 | $101 - $118 |
| 29 wrz 2026 | $102 | $101 - $109 |
| 30 wrz 2026 | $101 | $101 - $113 |
| 1 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 2 paź 2026 | $188 | $187 - $220 |
| 3 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 4 paź 2026 | $194 | $186 - $220 |
| 5 paź 2026 | $188 | $188 - $202 |
| 6 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 7 paź 2026 | $188 | $188 - $208 |
| 8 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 9 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 10 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 11 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 12 paź 2026 | $188 | $186 - $211 |
| 13 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 14 paź 2026 | $188 | $186 - $211 |
| 15 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 16 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 17 paź 2026 | $188 | $188 - $202 |
| 18 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 19 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 20 paź 2026 | $188 | $186 - $220 |
| 21 paź 2026 | $188 | $188 - $197 |
| 22 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 23 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 24 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 25 paź 2026 | $188 | $188 - $202 |
| 26 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 27 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 28 paź 2026 | $188 | $186 - $209 |
| 29 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 30 paź 2026 | $188 | $186 - $211 |
| 31 paź 2026 | $188 | $188 - $203 |
| 1 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 2 lis 2026 | $208 | $206 - $228 |
| 3 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 4 lis 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 5 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 6 lis 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 7 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 8 lis 2026 | $208 | $206 - $228 |
| 9 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 10 lis 2026 | $208 | $206 - $223 |
| 11 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 12 lis 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 13 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 14 lis 2026 | $208 | $206 - $217 |
| 15 lis 2026 | $208 | $205 - $233 |
| 16 lis 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 17 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 18 lis 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 19 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 20 lis 2026 | $208 | $206 - $223 |
| 21 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 22 lis 2026 | $208 | $206 - $228 |
| 23 lis 2026 | $208 | $205 - $224 |
| 24 lis 2026 | $208 | $206 - $223 |
| 25 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 26 lis 2026 | $208 | $206 - $272 |
| 27 lis 2026 | $208 | $205 - $233 |
| 28 lis 2026 | $208 | $206 - $217 |
| 29 lis 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 30 lis 2026 | $208 | $206 - $228 |
| 1 gru 2026 | $208 | $205 - $230 |
| 2 gru 2026 | $208 | $206 - $222 |
| 3 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 4 gru 2026 | $166 | $166 - $183 |
| 5 gru 2026 | $166 | $165 - $224 |
| 6 gru 2026 | $166 | $166 - $179 |
| 7 gru 2026 | $166 | $165 - $188 |
| 8 gru 2026 | $166 | $166 - $178 |
| 9 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 10 gru 2026 | $166 | $166 - $178 |
| 11 gru 2026 | $166 | $165 - $188 |
| 12 gru 2026 | $166 | $166 - $178 |
| 13 gru 2026 | $166 | $165 - $224 |
| 14 gru 2026 | $166 | $166 - $217 |
| 15 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 16 gru 2026 | $166 | $166 - $178 |
| 17 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 18 gru 2026 | $178 | $166 - $228 |
| 19 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 20 gru 2026 | $166 | $166 - $179 |
| 21 gru 2026 | $166 | $165 - $185 |
| 22 gru 2026 | $166 | $166 - $179 |
| 23 gru 2026 | $166 | $165 - $188 |
| 24 gru 2026 | $168 | $168 - $180 |
| 25 gru 2026 | $168 | $167 - $190 |
| 26 gru 2026 | $168 | $168 - $184 |
| 27 gru 2026 | $304 | $298 - $338 |
| 28 gru 2026 | $304 | $300 - $328 |
| 29 gru 2026 | $304 | $298 - $338 |
| 30 gru 2026 | $304 | $300 - $324 |
| 31 gru 2026 | $522 | $488 - $531 |
| 1 sty 2027 | $304 | $302 - $318 |
| 2 sty 2027 | $304 | $300 - $401 |
| 3 sty 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 4 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 5 sty 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 6 sty 2027 | $208 | $206 - $233 |
| 7 sty 2027 | $208 | $207 - $222 |
| 8 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 9 sty 2027 | $208 | $207 - $225 |
| 10 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 11 sty 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 12 sty 2027 | $214 | $206 - $230 |
| 13 sty 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 14 sty 2027 | $230 | $214 - $257 |
| 15 sty 2027 | $208 | $207 - $225 |
| 16 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 17 sty 2027 | $208 | $207 - $222 |
| 18 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 19 sty 2027 | $208 | $205 - $225 |
| 20 sty 2027 | $208 | $206 - $233 |
| 21 sty 2027 | $208 | $207 - $222 |
| 22 sty 2027 | $217 | $204 - $233 |
| 23 sty 2027 | $208 | $205 - $223 |
| 24 sty 2027 | $321 | $320 - $350 |
| 25 sty 2027 | $337 | $327 - $367 |
| 26 sty 2027 | $345 | $329 - $378 |
| 27 sty 2027 | $365 | $337 - $367 |
| 28 sty 2027 | $294 | $281 - $322 |
| 29 sty 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 30 sty 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 31 sty 2027 | $225 | $208 - $258 |
| 1 lut 2027 | $208 | $204 - $230 |
| 2 lut 2027 | $208 | $205 - $223 |
| 3 lut 2027 | $208 | $206 - $230 |
| 4 lut 2027 | $208 | $207 - $223 |
| 5 lut 2027 | $208 | $206 - $233 |
| 6 lut 2027 | $208 | $205 - $223 |
| 7 lut 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 8 lut 2027 | $166 | $166 - $183 |
| 9 lut 2027 | $166 | $166 - $185 |
| 10 lut 2027 | $167 | $166 - $183 |
| 11 lut 2027 | $166 | $166 - $185 |
| 12 lut 2027 | $167 | $166 - $183 |
| 13 lut 2027 | $166 | $166 - $185 |
| 14 lut 2027 | $167 | $166 - $178 |
| 15 lut 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 16 lut 2027 | $167 | $166 - $183 |
| 17 lut 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 18 lut 2027 | $172 | $165 - $178 |
| 19 lut 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 20 lut 2027 | $175 | $167 - $183 |
| 21 lut 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 22 lut 2027 | $167 | $167 - $178 |
| 23 lut 2027 | $176 | $165 - $187 |
| 24 lut 2027 | $171 | $164 - $185 |
| 25 lut 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 26 lut 2027 | $176 | $165 - $187 |
| 27 lut 2027 | $166 | $162 - $197 |
| 28 lut 2027 | $167 | $163 - $178 |
| 1 mar 2027 | $174 | $163 - $185 |
| 2 mar 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 3 mar 2027 | $167 | $163 - $183 |
| 4 mar 2027 | $188 | $165 - $212 |
| 5 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 6 mar 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 7 mar 2027 | $175 | $165 - $185 |
| 8 mar 2027 | $172 | $164 - $185 |
| 9 mar 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 10 mar 2027 | $175 | $165 - $185 |
| 11 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 12 mar 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 13 mar 2027 | $174 | $165 - $184 |
| 14 mar 2027 | $320 | $315 - $351 |
| 15 mar 2027 | $327 | $251 - $346 |
| 16 mar 2027 | $337 | $317 - $357 |
| 17 mar 2027 | $312 | $241 - $360 |
| 18 mar 2027 | $297 | $294 - $315 |
| 19 mar 2027 | $285 | $272 - $298 |
| 20 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 21 mar 2027 | $167 | $163 - $179 |
| 22 mar 2027 | $174 | $163 - $184 |
| 23 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 24 mar 2027 | $167 | $165 - $173 |
| 25 mar 2027 | $174 | $163 - $185 |
| 26 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 27 mar 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 28 mar 2027 | $174 | $163 - $184 |
| 29 mar 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 30 mar 2027 | $167 | $165 - $179 |
| 31 mar 2027 | $216 | $185 - $247 |
| 1 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 2 kwi 2027 | $167 | $163 - $183 |
| 3 kwi 2027 | $174 | $163 - $185 |
| 4 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 5 kwi 2027 | $167 | $165 - $178 |
| 6 kwi 2027 | $174 | $163 - $184 |
| 7 kwi 2027 | $166 | $162 - $188 |
| 8 kwi 2027 | $167 | $165 - $179 |
| 9 kwi 2027 | $171 | $163 - $179 |
| 10 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 11 kwi 2027 | $167 | $163 - $183 |
| 12 kwi 2027 | $174 | $165 - $184 |
| 13 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 14 kwi 2027 | $167 | $163 - $178 |
| 15 kwi 2027 | $174 | $163 - $184 |
| 16 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 17 kwi 2027 | $167 | $163 - $213 |
| 18 kwi 2027 | $216 | $187 - $244 |
| 19 kwi 2027 | $166 | $162 - $185 |
| 20 kwi 2027 | $167 | $163 - $178 |
| 21 kwi 2027 | $175 | $165 - $185 |
| 22 kwi 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 23 kwi 2027 | $178 | $167 - $244 |
| 24 kwi 2027 | $174 | $163 - $185 |
| 25 kwi 2027 | $166 | $164 - $188 |
| 26 kwi 2027 | $173 | $167 - $246 |
| 27 kwi 2027 | $216 | $185 - $247 |
| 28 kwi 2027 | $166 | $164 - $185 |
| 29 kwi 2027 | $178 | $167 - $246 |
| 30 kwi 2027 | $174 | $163 - $184 |
| 1 maj 2027 | $174 | $171 - $193 |
| 2 maj 2027 | $175 | $173 - $190 |
| 3 maj 2027 | $184 | $173 - $194 |
| 4 maj 2027 | $174 | $171 - $190 |
| 5 maj 2027 | $175 | $173 - $188 |
| 6 maj 2027 | $180 | $171 - $188 |
| 7 maj 2027 | $174 | $170 - $193 |
| 8 maj 2027 | $175 | $173 - $190 |
| 9 maj 2027 | $186 | $184 - $188 |
| 10 maj 2027 | $174 | $171 - $190 |
| 11 maj 2027 | $175 | $173 - $188 |
| 12 maj 2027 | $186 | $184 - $188 |
| 13 maj 2027 | $174 | $171 - $190 |
| 14 maj 2027 | $175 | $173 - $188 |
| 15 maj 2027 | $183 | $173 - $193 |
| 16 maj 2027 | $182 | $174 - $190 |
| 17 maj 2027 | $184 | $175 - $190 |
| 18 maj 2027 | $183 | $173 - $193 |
| 19 maj 2027 | $174 | $171 - $190 |
| 20 maj 2027 | $184 | $175 - $188 |
| 21 maj 2027 | $183 | $173 - $193 |
| 22 maj 2027 | $174 | $171 - $193 |
| 23 maj 2027 | $184 | $175 - $190 |
| 24 maj 2027 | $189 | $184 - $193 |
| 25 maj 2027 | $174 | $171 - $193 |
| 26 maj 2027 | $175 | $171 - $188 |
Observed sample summaries are historical price observations, not guaranteed availability.
0–1 days in advance
Across observed booking windows, median prices range from $206 to $207. The spread is modest, so treat this as a directional signal rather than a strict rule.
Booking window medians
39,222 price checks - high confidenceCompared with Dubai
Its observed median is 51% below the Dubai city median.
See the Dubai timing chartCzęste pytania
Ile kosztuje Sofitel Dubai the Obelisk za noc?
Zaobserwowane nocne mediany dla Sofitel Dubai the Obelisk oscylują wokół $168: od $101 w najtańszych terminach do $522 w szczycie.
Czy Sofitel Dubai the Obelisk jest tańszy last minute, czy z wyprzedzeniem?
Brak wyraźnego zwycięzcy: mediana $206 w oknie 61–90 dni i mediana $206 w oknie 0–1 dni różnią się o mniej niż 5%.
Czy Sofitel Dubai the Obelisk jest tańszy w dni powszednie niż w weekend?
Dzień tygodnia prawie nie zmienia ceny: mediana $206 (niedziela–czwartek) i $206 (piątek–sobota) różnią się o mniej niż 5%. Najtańszym dniem zameldowania był niedziela.
Kiedy w roku pobyt w Sofitel Dubai the Obelisk jest najtańszy?
W nadchodzącym roku najtaniej wygląda sierpień z nocnymi medianami około $102, a najdrożej listopad — około $208.
Kiedy Sofitel Dubai the Obelisk jest najdroższy?
Najwyższa zaobserwowana nocna mediana w nadchodzącym roku to $522, około 31 grudzień. W ujęciu okien rezerwacji ceny osiągają szczyt z medianą $207 przy rezerwacji 31–60 dni przed zameldowaniem.
Jak Sofitel Dubai the Obelisk wypada na tle cen hoteli w Dubai?
Jego zaobserwowana mediana $168 jest 51% poniżej mediany miasta Dubai wynoszącej $341.
Dubai
Wafi Mall, Umm Hurair 2, Umm Hurair, Bur Dubai, Dubai




