The Ungasan Clifftop Resort
5 stars
The Ungasan Clifftop Resort is a 5-star hotel in Bali, Indonesia, tracked in the daily hotel price sample.
Kiedy najtaniej zarezerwować The Ungasan Clifftop Resort?
W 17 397 śledzonych kontrolach cen najtańszym oknem rezerwacji dla The Ungasan Clifftop Resort było 0–1 dni przed zameldowaniem, z medianą $713 za noc. Zaobserwowana mediana ceny za noc to $728. Najniższa nocna mediana w nadchodzącym roku to $587, około 12 grudzień.
| Date | Median | Range |
|---|---|---|
| 27 sie 2026 | $957 | $924 - $990 |
| 28 sie 2026 | $858 | $850 - $866 |
| 29 sie 2026 | $819 | $771 - $866 |
| 30 sie 2026 | $819 | $771 - $866 |
| 31 sie 2026 | $859 | $809 - $909 |
| 1 wrz 2026 | $2,924 | $2,879 - $2,969 |
| 2 wrz 2026 | $858 | $850 - $866 |
| 4 wrz 2026 | $2,993 | $2,993 - $2,993 |
| 5 wrz 2026 | $819 | $771 - $866 |
| 6 wrz 2026 | $779 | $772 - $785 |
| 7 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 8 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 9 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 10 wrz 2026 | $779 | $772 - $785 |
| 11 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 12 wrz 2026 | $749 | $711 - $787 |
| 13 wrz 2026 | $2,924 | $2,879 - $2,969 |
| 14 wrz 2026 | $2,924 | $2,879 - $2,969 |
| 15 wrz 2026 | $819 | $771 - $866 |
| 16 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 17 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 18 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 19 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 20 wrz 2026 | $744 | $702 - $785 |
| 21 wrz 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 22 wrz 2026 | $783 | $740 - $825 |
| 23 wrz 2026 | $783 | $740 - $825 |
| 24 wrz 2026 | $780 | $734 - $825 |
| 25 wrz 2026 | $786 | $705 - $867 |
| 26 wrz 2026 | $2,985 | $2,884 - $3,086 |
| 27 wrz 2026 | $808 | $750 - $865 |
| 28 wrz 2026 | $822 | $777 - $867 |
| 29 wrz 2026 | $2,936 | $2,879 - $2,993 |
| 30 wrz 2026 | $2,847 | $2,815 - $2,879 |
| 1 paź 2026 | $819 | $771 - $866 |
| 3 paź 2026 | $4,482 | $4,228 - $4,736 |
| 4 paź 2026 | $3,797 | $3,653 - $3,941 |
| 5 paź 2026 | $3,166 | $2,993 - $3,339 |
| 6 paź 2026 | $798 | $771 - $825 |
| 7 paź 2026 | $745 | $705 - $785 |
| 8 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 9 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 10 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 11 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 12 paź 2026 | $761 | $735 - $786 |
| 13 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 14 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 15 paź 2026 | $702 | $644 - $785 |
| 16 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 17 paź 2026 | $805 | $785 - $825 |
| 18 paź 2026 | $754 | $722 - $786 |
| 19 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 20 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 21 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 22 paź 2026 | $761 | $735 - $786 |
| 23 paź 2026 | $821 | $776 - $866 |
| 24 paź 2026 | $795 | $765 - $825 |
| 25 paź 2026 | $780 | $734 - $825 |
| 26 paź 2026 | $772 | $695 - $866 |
| 27 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 28 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 29 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 30 paź 2026 | $757 | $728 - $786 |
| 31 paź 2026 | $742 | $699 - $785 |
| 1 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 2 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 3 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 4 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 5 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 6 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 7 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 8 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 9 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 10 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 11 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 12 lis 2026 | $701 | $683 - $718 |
| 13 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 14 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 15 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 16 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 17 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 18 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 19 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 20 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 21 lis 2026 | $659 | $634 - $683 |
| 22 lis 2026 | $646 | $608 - $683 |
| 23 lis 2026 | $602 | $569 - $634 |
| 24 lis 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 25 lis 2026 | $602 | $569 - $634 |
| 26 lis 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 27 lis 2026 | $602 | $569 - $634 |
| 28 lis 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 29 lis 2026 | $599 | $569 - $628 |
| 30 lis 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 1 gru 2026 | $603 | $569 - $637 |
| 2 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 3 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 4 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 5 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 6 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 7 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 8 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 9 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 10 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 11 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 12 gru 2026 | $587 | $569 - $605 |
| 13 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 14 gru 2026 | $589 | $569 - $608 |
| 15 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 16 gru 2026 | $591 | $569 - $612 |
| 17 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 18 gru 2026 | $631 | $569 - $692 |
| 19 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 20 gru 2026 | $598 | $569 - $626 |
| 21 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 22 gru 2026 | $598 | $569 - $626 |
| 23 gru 2026 | $595 | $569 - $620 |
| 24 gru 2026 | $866 | $825 - $907 |
| 25 gru 2026 | $861 | $825 - $897 |
| 26 gru 2026 | $866 | $825 - $907 |
| 27 gru 2026 | $1,887 | $748 - $3,025 |
| 28 gru 2026 | $722 | $687 - $756 |
| 29 gru 2026 | $718 | $687 - $748 |
| 30 gru 2026 | $739 | $704 - $774 |
| 1 sty 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 2 sty 2027 | $754 | $722 - $785 |
| 3 sty 2027 | $761 | $722 - $799 |
| 4 sty 2027 | $754 | $722 - $785 |
| 5 sty 2027 | $741 | $688 - $793 |
| 6 sty 2027 | $684 | $655 - $712 |
| 7 sty 2027 | $687 | $655 - $719 |
| 8 sty 2027 | $684 | $655 - $712 |
| 9 sty 2027 | $687 | $655 - $719 |
| 10 sty 2027 | $684 | $655 - $712 |
| 11 sty 2027 | $687 | $655 - $719 |
| 12 sty 2027 | $684 | $655 - $712 |
| 13 sty 2027 | $703 | $687 - $719 |
| 14 sty 2027 | $684 | $655 - $712 |
| 15 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 16 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 17 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 18 sty 2027 | $785 | $687 - $882 |
| 19 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 20 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 21 sty 2027 | $725 | $687 - $762 |
| 22 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 23 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 24 sty 2027 | $717 | $687 - $747 |
| 25 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 26 sty 2027 | $717 | $687 - $746 |
| 27 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 28 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 29 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 30 sty 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 31 sty 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 1 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 2 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 3 lut 2027 | $721 | $687 - $754 |
| 4 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 5 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 6 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 7 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 8 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 9 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 10 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 11 lut 2027 | $717 | $687 - $747 |
| 12 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 13 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 14 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 15 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 16 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 17 lut 2027 | $721 | $687 - $754 |
| 18 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 19 lut 2027 | $714 | $687 - $740 |
| 20 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 21 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 22 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 23 lut 2027 | $723 | $687 - $759 |
| 24 lut 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 25 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 26 lut 2027 | $723 | $687 - $759 |
| 27 lut 2027 | $721 | $687 - $754 |
| 28 lut 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 1 mar 2027 | $723 | $687 - $759 |
| 2 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 3 mar 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 4 mar 2027 | $720 | $687 - $752 |
| 5 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 6 mar 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 7 mar 2027 | $2,898 | $2,400 - $3,396 |
| 9 mar 2027 | $2,728 | $2,399 - $3,057 |
| 10 mar 2027 | $2,607 | $2,400 - $2,814 |
| 11 mar 2027 | $2,712 | $2,399 - $3,025 |
| 12 mar 2027 | $2,600 | $2,399 - $2,801 |
| 13 mar 2027 | $3,943 | $3,265 - $4,620 |
| 14 mar 2027 | $3,407 | $3,265 - $3,548 |
| 15 mar 2027 | $3,426 | $3,265 - $3,586 |
| 16 mar 2027 | $3,943 | $3,265 - $4,620 |
| 17 mar 2027 | $3,407 | $3,265 - $3,548 |
| 18 mar 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 19 mar 2027 | $723 | $687 - $759 |
| 20 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 21 mar 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 22 mar 2027 | $723 | $687 - $759 |
| 23 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 24 mar 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 25 mar 2027 | $2,012 | $758 - $3,265 |
| 26 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 27 mar 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 28 mar 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 29 mar 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 30 mar 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 31 mar 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 1 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 2 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 3 kwi 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 4 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 5 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 6 kwi 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 7 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 8 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 9 kwi 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 10 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 11 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 12 kwi 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 13 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 14 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 15 kwi 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 16 kwi 2027 | $718 | $687 - $748 |
| 17 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 18 kwi 2027 | $724 | $687 - $761 |
| 19 kwi 2027 | $721 | $687 - $754 |
| 20 kwi 2027 | $720 | $687 - $753 |
| 21 kwi 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 22 kwi 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 23 kwi 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 24 kwi 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 25 kwi 2027 | $754 | $722 - $785 |
| 26 kwi 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 27 kwi 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 28 kwi 2027 | $2,035 | $785 - $3,284 |
| 29 kwi 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 30 kwi 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 1 maj 2027 | $763 | $722 - $804 |
| 2 maj 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 3 maj 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 4 maj 2027 | $763 | $722 - $804 |
| 5 maj 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 6 maj 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 7 maj 2027 | $763 | $722 - $804 |
| 8 maj 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 9 maj 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 10 maj 2027 | $763 | $722 - $804 |
| 11 maj 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 12 maj 2027 | $758 | $722 - $793 |
| 13 maj 2027 | $763 | $722 - $804 |
| 14 maj 2027 | $757 | $722 - $791 |
| 15 maj 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 16 maj 2027 | $727 | $687 - $766 |
| 17 maj 2027 | $753 | $753 - $753 |
| 18 maj 2027 | $722 | $687 - $756 |
| 19 maj 2027 | $727 | $687 - $766 |
| 20 maj 2027 | $740 | $722 - $758 |
| 21 maj 2027 | $724 | $687 - $761 |
| 22 maj 2027 | $727 | $687 - $766 |
| 25 maj 2027 | $727 | $687 - $766 |
| 26 maj 2027 | $712 | $687 - $736 |
Observed sample summaries are historical price observations, not guaranteed availability.
0–1 days in advance
Across observed booking windows, median prices range from $713 to $722. The spread is modest, so treat this as a directional signal rather than a strict rule.
Booking window medians
17,397 price checks - high confidenceCompared with Bali
Its observed median is 124% above the Bali city median.
See the Bali timing chartCzęste pytania
Ile kosztuje The Ungasan Clifftop Resort za noc?
Zaobserwowane nocne mediany dla The Ungasan Clifftop Resort oscylują wokół $728: od $587 w najtańszych terminach do $4,482 w szczycie.
Czy The Ungasan Clifftop Resort jest tańszy last minute, czy z wyprzedzeniem?
Brak wyraźnego zwycięzcy: mediana $716 w oknie 90+ dni i mediana $713 w oknie 0–1 dni różnią się o mniej niż 5%.
Czy The Ungasan Clifftop Resort jest tańszy w dni powszednie niż w weekend?
Dzień tygodnia prawie nie zmienia ceny: mediana $717 (niedziela–czwartek) i $718 (piątek–sobota) różnią się o mniej niż 5%. Najtańszym dniem zameldowania był niedziela.
Kiedy w roku pobyt w The Ungasan Clifftop Resort jest najtańszy?
W nadchodzącym roku najtaniej wygląda grudzień z nocnymi medianami około $595, a najdrożej lipiec — około $911.
Kiedy The Ungasan Clifftop Resort jest najdroższy?
Najwyższa zaobserwowana nocna mediana w nadchodzącym roku to $4,482, około 3 październik. W ujęciu okien rezerwacji ceny osiągają szczyt z medianą $722 przy rezerwacji 61–90 dni przed zameldowaniem.
Jak The Ungasan Clifftop Resort wypada na tle cen hoteli w Bali?
Jego zaobserwowana mediana $728 jest 124% powyżej mediany miasta Bali wynoszącej $325.
Bali
Jl. Pantai Sel. Gau, Ungasan, Uluwatu, Kabupaten




