SO/ Bangkok
5 starsAccorSO/
SO/ Bangkok is a 5-star hotel in Bangkok, Thailand, tracked in the daily hotel price sample.
Wanneer is SO/ Bangkok het goedkoopst te boeken?
Over 47.646 gevolgde prijscontroles was het goedkoopste boekingsvenster voor SO/ Bangkok 4–7 dagen vóór het inchecken, met een mediaan van $188 per nacht. Het waargenomen mediane nachttarief is $179. De laagste nachtmediaan in het komende jaar is $161, rond 31 mei.
| Date | Median | Range |
|---|---|---|
| 27 aug 2026 | $224 | $199 - $225 |
| 28 aug 2026 | $231 | $174 - $233 |
| 29 aug 2026 | $190 | $174 - $194 |
| 30 aug 2026 | $190 | $174 - $194 |
| 31 aug 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 1 sep 2026 | $578 | $559 - $592 |
| 2 sep 2026 | $654 | $647 - $654 |
| 3 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 4 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 5 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 6 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 7 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 8 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 9 sep 2026 | $182 | $174 - $190 |
| 10 sep 2026 | $182 | $174 - $184 |
| 11 sep 2026 | $182 | $174 - $184 |
| 12 sep 2026 | $182 | $174 - $184 |
| 13 sep 2026 | $182 | $174 - $188 |
| 14 sep 2026 | $182 | $174 - $188 |
| 15 sep 2026 | $182 | $178 - $190 |
| 16 sep 2026 | $182 | $178 - $190 |
| 17 sep 2026 | $182 | $178 - $190 |
| 18 sep 2026 | $179 | $178 - $183 |
| 19 sep 2026 | $183 | $174 - $190 |
| 20 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 21 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 22 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 23 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 24 sep 2026 | $186 | $183 - $190 |
| 25 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 26 sep 2026 | $188 | $186 - $189 |
| 27 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 28 sep 2026 | $188 | $186 - $189 |
| 29 sep 2026 | $183 | $178 - $190 |
| 30 sep 2026 | $188 | $186 - $189 |
| 1 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 2 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 3 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 4 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 5 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 6 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 7 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 8 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 9 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 10 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 11 okt 2026 | $179 | $179 - $183 |
| 12 okt 2026 | $339 | $322 - $356 |
| 13 okt 2026 | $314 | $311 - $353 |
| 14 okt 2026 | $339 | $327 - $350 |
| 15 okt 2026 | $323 | $314 - $345 |
| 16 okt 2026 | $308 | $290 - $326 |
| 17 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 18 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 19 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 20 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 21 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 22 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 23 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 24 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 25 okt 2026 | $179 | $147 - $183 |
| 26 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 27 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 28 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 29 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 30 okt 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 31 okt 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 1 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 2 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 3 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 4 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 5 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 6 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 7 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 8 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 9 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 10 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 11 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 12 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 13 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 14 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 15 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 16 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 17 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 18 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 19 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 20 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 21 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 22 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 23 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 24 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 25 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 26 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 27 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 28 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 29 nov 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 30 nov 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 1 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 2 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 3 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 4 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 5 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 6 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 7 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 8 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 9 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 10 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 11 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 12 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 13 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 14 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 15 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 16 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 17 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 18 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 19 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 20 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 21 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 22 dec 2026 | $179 | $174 - $183 |
| 23 dec 2026 | $182 | $178 - $186 |
| 24 dec 2026 | $347 | $285 - $393 |
| 25 dec 2026 | $358 | $346 - $370 |
| 26 dec 2026 | $347 | $285 - $370 |
| 27 dec 2026 | $358 | $346 - $370 |
| 28 dec 2026 | $347 | $338 - $370 |
| 29 dec 2026 | $420 | $393 - $446 |
| 1 jan 2027 | $496 | $484 - $517 |
| 2 jan 2027 | $357 | $312 - $402 |
| 3 jan 2027 | $202 | $197 - $224 |
| 4 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 5 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 6 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 7 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 8 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 9 jan 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 10 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 11 jan 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 12 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 13 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 14 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 15 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 16 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 17 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 18 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 19 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 20 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 21 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 22 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 23 jan 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 24 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 25 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 26 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 27 jan 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 28 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 29 jan 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 30 jan 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 31 jan 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 1 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 2 feb 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 3 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 4 feb 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 5 feb 2027 | $306 | $275 - $338 |
| 6 feb 2027 | $283 | $275 - $316 |
| 7 feb 2027 | $277 | $258 - $296 |
| 8 feb 2027 | $266 | $258 - $293 |
| 9 feb 2027 | $288 | $258 - $318 |
| 10 feb 2027 | $266 | $258 - $293 |
| 11 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 12 feb 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 13 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 14 feb 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 15 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 16 feb 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 17 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 18 feb 2027 | $183 | $179 - $185 |
| 19 feb 2027 | $182 | $178 - $186 |
| 20 feb 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 21 feb 2027 | $180 | $178 - $186 |
| 22 feb 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 23 feb 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 24 feb 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 25 feb 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 26 feb 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 27 feb 2027 | $180 | $178 - $186 |
| 28 feb 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 1 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 2 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 3 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 4 mrt 2027 | $181 | $179 - $181 |
| 5 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 6 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 7 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 8 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 9 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 10 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 11 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 12 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 13 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 14 mrt 2027 | $180 | $178 - $186 |
| 15 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 16 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 17 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 18 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 19 mrt 2027 | $181 | $179 - $181 |
| 20 mrt 2027 | $180 | $178 - $186 |
| 21 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 22 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 23 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 24 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 25 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 26 mrt 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 27 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 28 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 29 mrt 2027 | $180 | $178 - $186 |
| 30 mrt 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 31 mrt 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 1 apr 2027 | $185 | $178 - $186 |
| 2 apr 2027 | $179 | $176 - $183 |
| 3 apr 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 4 apr 2027 | $180 | $165 - $186 |
| 5 apr 2027 | $175 | $168 - $183 |
| 6 apr 2027 | $181 | $179 - $185 |
| 7 apr 2027 | $185 | $177 - $186 |
| 8 apr 2027 | $181 | $179 - $183 |
| 9 apr 2027 | $181 | $177 - $185 |
| 10 apr 2027 | $206 | $180 - $240 |
| 11 apr 2027 | $224 | $211 - $237 |
| 12 apr 2027 | $268 | $242 - $290 |
| 13 apr 2027 | $266 | $209 - $268 |
| 14 apr 2027 | $211 | $191 - $231 |
| 15 apr 2027 | $230 | $204 - $234 |
| 16 apr 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 17 apr 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 18 apr 2027 | $163 | $160 - $165 |
| 19 apr 2027 | $162 | $160 - $169 |
| 20 apr 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 21 apr 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 22 apr 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 23 apr 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 24 apr 2027 | $163 | $160 - $165 |
| 25 apr 2027 | $169 | $161 - $169 |
| 26 apr 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 27 apr 2027 | $163 | $160 - $165 |
| 28 apr 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 29 apr 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 30 apr 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 1 mei 2027 | $162 | $160 - $169 |
| 2 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 3 mei 2027 | $163 | $160 - $165 |
| 4 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 5 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 6 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 7 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 8 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 9 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 10 mei 2027 | $162 | $160 - $169 |
| 11 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 12 mei 2027 | $163 | $160 - $165 |
| 13 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 14 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 15 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 16 mei 2027 | $169 | $161 - $169 |
| 17 mei 2027 | $164 | $162 - $167 |
| 18 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 19 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 20 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 21 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 22 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 23 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
| 24 mei 2027 | $165 | $163 - $169 |
| 25 mei 2027 | $169 | $162 - $169 |
| 26 mei 2027 | $165 | $162 - $167 |
Observed sample summaries are historical price observations, not guaranteed availability.
4–7 days in advance
Across observed booking windows, median prices range from $188 to $213. The spread is modest, so treat this as a directional signal rather than a strict rule.
Booking window medians
47,646 price checks - high confidenceCompared with Bangkok
Its observed median is 27% below the Bangkok city median.
See the Bangkok timing chartVeelgestelde vragen
Hoeveel kost SO/ Bangkok per nacht?
De waargenomen nachtmedianen voor SO/ Bangkok liggen rond $179, van $161 op de goedkoopste datums tot $654 op de piek.
Is SO/ Bangkok goedkoper last minute of vooruit geboekt?
Geen duidelijke winnaar: de mediaan van $196 in venster 31–60 dagen en die van $188 in venster 4–7 dagen verschillen minder dan 5%.
Is SO/ Bangkok doordeweeks goedkoper dan in het weekend?
De dag van de week maakt nauwelijks uit: de mediaan van $197 (zondag–donderdag) en die van $202 (vrijdag–zaterdag) verschillen minder dan 5%. De goedkoopste incheckdag was zondag.
Wat is de goedkoopste tijd van het jaar voor een verblijf in SO/ Bangkok?
In het komende jaar oogt mei het goedkoopst met nachtmedianen rond $165, terwijl augustus piekt rond $190.
Wanneer is SO/ Bangkok het duurst?
De hoogste waargenomen nachtmediaan in het komende jaar is $654, rond 2 september. Per boekingsvenster pieken de prijzen op een mediaan van $213 bij boeken 0–1 dagen vóór het inchecken.
Hoe verhoudt SO/ Bangkok zich tot de hotelprijzen in Bangkok?
De waargenomen mediaan van $179 ligt 27% onder de stadsmediaan van Bangkok van $244.
Bangkok
Bangkok, North Sathorn Road, 2




